Gf-podden

  • Autor: Vários
  • Narrador: Vários
  • Editora: Podcast
  • Duração: 1:47:51
  • Mais informações

Informações:

Sinopse

GF-Podden är Gullbrannafestivalens podcast, där Teodor Lindh intervjuar artister inför sommaren.

Episódios

  • #3 - Boris René

    12/05/2017 Duração: 41min

    I GF-Podden får vi höra Teodor Lindh intervjua olika artister som är bokade till Gullbrannafestivalen, sommaren 2017. I tredje avsnittet får vi träffa Boris René. Podcasten produceras och mixas av Simon Väderklint och Jarl Furingsten på Studio Emanuel, Örebro. I teamet bakom podden hittar vi också Jonatan Hämäläinen och Jonathan Petersson.

  • #2 - Rickard Sundström

    13/04/2017 Duração: 35min

    I GF-Podden får vi höra Teodor Lindh intervjua olika artister som är bokade till Gullbrannafestivalen, sommaren 2017. I andra avsnittet får vi träffa Rickard Sundström. Samtalet fokuserar på att försöka skapa en öppen miljö, där man får komma inför gud, oavsett vad man har i bagaget. Podcasten produceras och mixas av Simon Väderklint och Jarl Furingsten på Studio Emanuel, Örebro. I teamet bakom podden hittar vi också Jonatan Hämäläinen och Jonathan Petersson.

  • #1 - Sebastian Stakset

    22/03/2017 Duração: 30min

    I GF-Podden får vi höra Teodor Lindh intervjua olika artister som är bokade till Gullbrannfestivalen, sommaren 2017. I första avsnittet får vi träffa Sebastian Stakset, tidigare känd som Sebbe Stax. Samtalet fokuserar på hans brinnande tro på Jesus, och hur det är att leva som kristen idag. Podcasten produceras och mixas av Simon Väderklint och Jarl Furingsten på Studio Emanuel, Örebro. I teamet bakom podden hittar vi också Jonatan Hämäläinen och Jonathan Petersson.